Виховні заходи

Дата: 26 листопада 2020 о 20:37, Оновлено 27 квітня 2021 о 11:18

Чорнобиль…Минуло 35 років. Тепер це слово знає весь світ. Чорнобиль – це мука і трагедія, це подвиг і безсилля, це пам'ять, це наш нестерпний біль.Серед природних і техногенних катастроф, які сталися упродовж історії людства, Чорнобильська займає особливе місце. Вона засвідчує всемогутність і безсилля людини.

В рамках Дня цивільного захисті на першому уроці у цікавій та змістовній формі класні керівники розповіли дітям про необхідність дотримання правил пожежної безпеки в побуті, під час подорожі до лісу та про небезпеку, яку несуть у собі вибухові знахідки, план дій під час радіаційної небезпеки, про правила поведінки на водоймах.

Виставка стінгазет до Дня цивільного захисту

Тарас Шевченко - син українського народу. Батько України.

Він став символом волі, справедливості та витривалості для кожного громадянина України, символом українського національного руху та відродження

Саме його творчість знайшла відгук у серцях людей з кожної верстви українського суспільства, пробудила національну свідомість і гідність.

З ледь відчутним весняним подихом вітру, лагідним сонячним промінням, паростками перших квітів до нас приходить чудове жіноче свято – 8 Березня.

У нашій школі відбулося свято "Хата на тата". Свято було присвячено найдорожчим людям на землі – мамам і всій прекрасній половині людства!

Літературні читання творів Лесі Українки у 4 класі, організовані бібліотекарем Галиною Іванівною Бортнюк.

Це вже не Сотня Небесна – це легіони ангелів, які, за словами Шевченка, пролили кров невинну, а сьогодні над нами ангелами витають з душами праведних. Української землі просіявши, щоб постало слово правди, «щоб був син, і була мати, і були люди на землі».

Ось уже тиждень, як наша школа наповнена новорічним настроєм. Адже наші наймолодші школярі підготували виставку новорічних виробів

Ви тільки подивіться, які вони всі неймовірні!!

/переглянути/

Тепер у нашій школі по-справжньому новорічний настрій. Прикрашати ялинку - це справа рук наших найстарших школярів. Адже саме в такі моменти починаєш цінувати шкільні роки...В школі ви завжди разом, можете повеселитися та зробити спільну справу

Як це було? Дивіться тут /переглянути/

Наші учні взяли участь в обласному фестивалі мистецтв «Військові обереги від Святого Миколая»

/переглянути/

Наші 4-класники традиційно щороку готують свято Миколая, якого так з нетерпінням чекають усі дітлахи. Адже в ніч з 18 на 19 грудня Чудотворець кладе під подушку діткам подарунки. Як це було? Дивіться тут

/переглянути/

28 листопада, у четверту суботу місяця в Україні вшановують День пам'яті жертв голодоморів. Він був запроваджений Указом Президента України у 1998 році. У 2006 році Законом України Голодомор 1932 – 1933 років був визнаний геноцидом.

Голодомор – це геноцид Українського народу, вчинений комуністичним тоталітарним режимом з наміром знищити, цілком чи частково українську національну групу.

Пам'ятай... запали свічку...

21 листопада українці відзначають День Гідності і Свободи

То що ж таке гідність? Як це – жити гідно?

Відповіді на ці питання спробували дати учні 10 класу на уроці «Громадянської освіти» #gdignity #gdignityukraine

До Дня козацтва у школі відбувся брейн ринг. Дякуємо усім учасникам за кмітливість, дотепність та жарти. Бажаємо всім козацького здоров’я, невичерпної енергії та мирного неба!